Geciktirici Sprey

Müşteri Temsilcisi

Müşteri Temsilcisi

0212 909 52 59

Geciktirici sprey, Delay sprey, Delay 48000 satışı

Kullananların yorumları


Elmas Tunç

Eşimin erken bosalma sorunu için çare ararken sızın sıtenızle karsılastım denemekten zarar olmaz dedım ve ıyı kı dıyorum bu kadar ıse yarayacagını tahmın etmıyordum teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Delay Geciktirici

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli efendim. Biz teşekkür ederiz. Numaramızı kaydedin sürekli olarak sipariş verebilirsiniz. Ki iade garantimiz olduğunu unutmayınız.

Mustafa Bosna

erken boşalma problemi için hangi doktora gideyim diye çözüm ararken karşıma delay geciktirici sprey ürünü çıktı ve arkadaş tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. pek inanmıyordum işin açıkcası çünkü yıllardır bu problemi yaşıyorum. ancak üründen çok memnun kaldım ve 10 adet birden sipariş verdim. yaptığınız indirim için teşekkür ederim.

Delay Geciktirici

Evet Kazım Bey. Öncelikle penis ereksiyon halinde olmalı ondan sonra spreyi kullanmalısınız. Spreyi sıktıktan sonra yıkamanıza gerek yok.

Kazım Karausta

Erken boşalma problemi yaşıyordum ve delay 4800 kullanmaya karar verdim. Erken boşalma problememimi tamamen ortadan kaldırdı. Siparişimde ertesi gün tamamen teslim oldu. Yalnız bişey sormak istiyorum. Bunu ereksiyon halindemi kullanacağız ?

Kazım Karausta

Bugüne kadar erken boşalma problemi yüzünden eşimle bir çok sıkıntı yaşadık. Bu sıkıntılarım evli bir erkek olarak delay geciktirici sprey kullanana kadar devam etti. Başka yerden alıyordum bu sefer bu siteyi tercih ettim kargom çok hızlı geldi. Ürünlerde orjinal. Teşekkürler